3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Sønderborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Sønderborg er to nye villaer kommet på markedet, heriblandt Sundvænget 15 i Dybbøl. Denne rummelige villa strækker sig over 166 kvadratmeter og tilbyder 5 værelser, hvilket kan appellere til større familier.
Villaen på Sundvænget har et grundareal på 987 kvadratmeter, der bidrager med god udendørs plads. Ejendommen er prissat til 4.199.000 kr., hvilket matcher størrelse og beliggenhed.
En anden mulighed i området er villaen på Enebjerg 6. Denne villa byder på 153 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Med en mindre grundstørrelse på 800 kvadratmeter, er den stadig rummelig.
For en pris på 2.875.000 kr. tilbyder Enebjerg 6 en attraktiv boligmulighed for dem, der ønsker en charmerende villa i Sønderborg, mens den lidt lavere pris kan gøre den til et godt bud for førstegangskøbere eller mindre familier.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.