Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Sønderborg:
-
Karen A.
Fra Sønderborg
Jeg tilbyder hushjælp i alle mulige former. Skal du have hjælp til at gøre klar til fest hjælp til... -
Jesper K.
Fra Sønderborg
Hej Mit navn er Jesper og er 30 år gammel. Jeg er en selvudnævnt altmuligmand og skal til at star... -
Daniel B.
Fra Sønderborg
Jeg kan varetage opgaver inden for: Have og anlæg Maler arbejde Tømrer arbejde Nedbrydning Han...
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
Lise Busch G., Charlotte H. og Monika B. søger hjælp til husopgaver i Sønderborg
-
Male lejlighed til flytte syn og slibning af gulv
Fra Lise Busch G. (Sønderborg)
Der skal males og slibes og olieres gulve. Der er 2 soveværelser, 1 gang, 1 badeværelse, køkken og... -
Fjernet tapet, spartlet og sat filt op på vægge. Male loft
Fra Charlotte H. (Sønderborg)
Er ved at renovere et værelse. Har næsten fået tapetet fjernet, men mangler stadig genstridige sted... -
Morten J., Morten Johannes Toft R. og Per J. søger hjælp til haveopgaver i Sønderborg
-
Hækkeklipning af ca. 50 m hæk
Fra Morten J. (Sønderborg)
Vores hæk skal klippes. Det drejer sig om ca. 50 m hæk. Det specielle her er, at ved ca. halvdelen ... -
Anlæggelse af haveterrasse
Fra Morten Johannes Toft R. (Sønderborg)
lægning af fliser på gammel terrasse, belægning er fjernet, let adgang til området. 30-30 fliser h... -
Planter bøgehæk
Fra Per J. (Sønderborg)
Skal have gravet en rend og plantet ca. 30m bøgehæk 30 cm dyb og ca. 30 cm bred Jorden er hård og ...
Philip O., Heidi A. og Ihab T. søger hjælp til diverse opgaver i Sønderborg
-
Mobil mekaniker
Fra Philip O. (Sønderborg)
Jeg skal have købt en Subaru forester 2,5 XT fra 2008. Sælger beskriver bilen som sund, men jeg har... -
Servering af kage, velkomstdrink mm
Fra Heidi A. (Sønderborg)
Antal gæster: 55 Opgaven består i at der skal serveres en lille velkomst drink til gæsterne når de... -
Aircondition service til bil tilbydes til billig pris!
Fra Ihab T. (Sønderborg)
Aircondition service til bil. Påfyldning af aircondition til næsten det halve af pris fra forhandl...